TABELA, TERMINARZ i WYNIKI

Miejsce

Drużyna Gry

Z

P Sety Małe punkty PKT
I LIGA
1 GUKS Sobótka 13 11
2
23-7 685
558
31
2 OSiR Sobótka 13 10 3 20-8 680 511 29
3 BUDEKOM Sobótka 13 9 4 20-9 653 545 28
4 ZSP nr 2 Ludów Polski
13 9 4 20-11 676 632 26
5 GLKS Mietków 13 4 9 11-18 622 639 15
II LIGA
6 SPARTA Pustków 12 6 6 12-14 506 476 16
7 GOKiS Kąty Wrocławskie 12 6 6 14-16 612 630 16
8 OSiR Kunów 12 4 8 8-17 481 583 11
8 OSiR MER-POL Sobótka 12 2 10 8-20 504 585 10
*10 Nadleśnictwo Miękinia
9 0 9 1-18 195 465 1

 * drużyna z Miękini wycofała się z rozgrywek

 

Z - Zwycięstwa

P - Porażki

PKT - Punkty

 

Data Nr Mecz Wynik
   

Sety Małe punkty
6.10 2 Nadleśnictwo Miękinia GOKiS Kąty Wrocławskie
1-2 19 25 27 25 4 15
  3  GUKS Sobótka OSiR MER-POL Sobótka 2-0 25 16 25 22    
 13.10 1 OSiR Kunów  BUDEKOM Sobótka 0-2 21 25 15 25    
  2 SPARTA Pustków GLKS Mietków 0-2 19 25 22 25    
  3  GUKS Sobótka Nadleśnictwo Miękinia 2-0 25 12 25 9    
 20.10 1 OSiR MER-POL Sobótka  GOKiS Kąty Wrocławskie 1-2 18 25
25 18 12 15
  2 OSiR Sobótka ZSP nr 2 Ludów Polski 0-2 23 25 20 25    
  2 OSiR Kunów   ZSP nr 2 Ludów Polski 0-2 16 25 11 25    
  3  GUKS Sobótka BUDEKOM Sobótka 1-2 16 25 25 21 13 15
 27.10 1  GUKS Sobótka SPARTA Pustków  2-0 25 21 25 12    
  2 Nadleśnictwo Miękinia GLKS Mietków 0-2 7 25 17 25    
  3  GOKiS Kąty Wrocławskie OSiR Kunów  2-0 25 19 25 19    
3.11 1 GUKS Sobótka  GOKiS Kąty Wrocławskie 2-0 25 16 25 22    
  2 OSiR MER-POL Sobótka  ZSP nr 2 Ludów Polski 1-2 17 25 25 23 9 15
  2 Nadleśnictwo Miękinia  ZSP nr 2 Ludów Polski 0-2 17 25 19 25    
  3 OSiR Kunów   OSiR Sobótka 0-2
9 25 17 25    
 10.11 1 GUKS Sobótka OSiR Sobótka 0-2 20 25 24 26    
  2 OSiR MER-POL Sobótka  SPARTA Pustków 1-2 27 25 20 25 13 15
  3  GOKiS Kąty Wrocławskie  GLKS Mietków 2-1 25 18 22 25 15 12
 17.11 1 OSiR MER-POL Sobótka  BUDEKOM Sobótka 0-2 16 25 18 25    
  2  ZSP nr 2 Ludów Polski SPARTA Pustków  2-0 25 21 25 22    
  2 GUKS Sobótka ZSP nr 2 Ludów Polski  2-1 15 25 25 20 15 13
  3 Nadleśnictwo Miękinia OSiR Kunów  0-2 20 25 18 25    
 24.11 1 Nadleśnictwo Miękinia BUDEKOM Sobótka 0-2 15 25 11 25    
  2  OSiR Kunów SPARTA Pustków  0-2 19 25 17 25    
  3  GOKiS Kąty Wrocławskie  OSiR Sobótka 1-2 21 25 25 22 16 17
 1.12 1 OSiR Kunów  GLKS Mietków 0-2 21 25 18 25    
  2  OSiR Sobótka SPARTA Pustków  2-0 25 10 25 13    
 8.12 1 OSiR MER-POL Sobótka  GLKS Mietków 0-2 18 25 22 25    
  2  GOKiS Kąty Wrocławskie ZSP nr 2 Ludów Polski  2-1 21 25 26 24 15 11
  2 BUDEKOM Sobótka ZSP nr 2 Ludów Polski 2-0 25 15 25 16    
  3  Nadleśnictwo Miękinia  OSiR Sobótka 0-2 0 25 0 25    
 15.12 1 OSiR MER-POL Sobótka Nadleśnictwo Miękinia 2-0 25 0 25 0    
  2  BUDEKOM Sobótka SPARTA Pustków  2-0 25 0 25 0    
  3 OSiR Sobótka GLKS Mietków 2-0 25 22 25 14    
 22.12 1  GUKS Sobótka  OSiR Kunów 2-0 25 18 25 13    
  2 BUDEKOM Sobótka GLKS Mietków 2-0 25 23 28 26    
  3 Nadleśnictwo Miękinia  SPARTA Pustków 0-2 0 25 0 25    
 5.01 1 GUKS Sobótka  GLKS Mietków 2-1 26 28 25 21 15 8
  3 OSiR MER-POL Sobótka OSiR Kunów  0-2 16 25 22 25    
 12.01 1 OSiR MER-POL Sobótka  OSiR Sobótka 0-2 13 25 13 25    
  2  ZSP nr 2 Ludów Polski GLKS Mietków 2-1 23 25 25
23 15 13
  3 GOKiS Kąty Wrocławskie  SPARTA Pustków 1-2 25 15 16 25 14 16
    GOKiS Kąty Wrocławskie BUDEKOM Sobótka 0-2 20 25 22 25    
19.01 2 OSiR Sobótka BUDEKOM Sobótka 2-1 23 25
25 11 16 14
II RUNDA  
19.01 1  OSiR MER-POL Sobótka SPARTA Pustków 0-2 0 25 0 25    
26.01 1 GOKiS Kąty Wrocławskie  OSiR MER-POL Sobótka 0-2 22 25 21 25    
  2 GUKS Sobótka  GLKS Mietków 2-0 25 17 25 19    
2.02 1 GOKiS Kąty Wrocławskie  SPARTA Pustków 0-2 9 25 16 25    
  2 ZSP nr 2 Ludów Polski  GLKS Mietków 2-0 26 24 25 22    
  2 ZSP nr 2 Ludów Polski  GUKS Sobótka 0-2 15 25 20 25    
9.02 1   OSiR Kunów  OSiR MER-POL Sobótka 2-1 15 25 25
23 16 14
  2 OSiR Sobótka GLKS Mietków 2-0 25 17 25 22    
2.03 1 GOKiS Kąty Wrocławskie   OSiR Kunów 2-0 25 20 25 22    
  2  BUDEKOM Sobótka GLKS Mietków 2-0 25 22 25
21    
9.03 1 ZSP nr 2 Ludów Polski   OSiR Sobótka 2-1 30 28 20 25 15 12
  2  BUDEKOM Sobótka  GUKS Sobótka 1-2
28 26 15 25 13 15
16.03 2  BUDEKOM Sobótka ZSP nr 2 Ludów Polski  0-2 22 25 21 25    
21.03 1  GUKS Sobótka OSiR Sobótka 2-0 25 22 25 21    
30.03 1 SPARTA Pustków    OSiR Kunów 0-2 23 25 22 25    
  2  BUDEKOM Sobótka  OSiR Sobótka 0-2 18 25 22 25
   

1,2,3 są to numery boisk

Na boisku nr 1 sędziuje Sławomir Drozd

Na boisku nr 2 sędziuje Jerzy Czerwiec

Na boisku nr 3 sędziuje Jerzy Bębenek

 

Tabela oraz wyniki opracowane przez Grzegorza Leszczyńskiego